Co je pro nás FOTOGRAFOVÁNÍ?

Především je to náš vlastní způsob, jak trávit svůj volný čas. Fotografování si užíváme a snažíme se, aby si ho užíval také model či modelka. Pokud hledáte během focení odtažitý přístup a člověka, který „odvede svou práci a dostane zaplaceno“,  jste na špatné webové stránce.

Nás fotografování baví a především nás naplňuje přátelská atmosféra a zábava během celého průběhu. A právě tak mohou vzniknout překrásné fotografie. Pokud je někdo nervózní a chce mít už to nudné focení za sebou… nikdy se nedočká kouzelného výsledku. Přirozený úsměv a daný okamžik je přeci jen to nejkrásnější. 

Co je pro nás PRÁCE?

Práce je proces, který nastává hned po skončení focení. Roztřídit fotografie, které projdou úpravou a které nikoliv. Pokud se jedná o menší a rychlejší fotografování, dáváme vybrat fotografie hned na místě.

Svatby samotné jsou zajisté náročné pro obě strany a my tu od toho, abychom Vám ušetřili starosti. Doprovázíme Vás celým dnem a každý moment pečlivě zachytíme.

A co následuje pak? Několik hodin práce a trpělivosti při pečlivé úpravě každé fotografie. Vybereme pro Vás ty nejpovedenější fotografie a všechny z nich projdou pod našima rukama, jelikož fotíme do surového, prozatím neotesaného formátu RAW, proto od nás také nedostanete žádnou neupravenou fotografii a to ani v náhledu.

Pokud si i přesto přejete RAW soubor, je to možné ale RAW soubor není v ceníku a jeho cena je naprosto odlišná od běžné fotky.

Fotografie retušujeme, odstraníme nechtěné předměty, upravujeme jejich expozici k dokonalosti, barevné podání, jas, kontrast, stíny… a tohle vše je pro nás práce. Samotné focení si chceme užít jako zábavu, protože jako zábavné to začalo a to neznamená, že placené focení už zábava není. 

Proč se rozhodnout pro nás?

Profesionální fotograf je základní volbou pro vaše vzpomínky

Zkušenosti

V oblasti fotografování nejsme nováčci.
Naše fotogalerie je toho důkazem,
spokojenost zákazníka je pro nás zásadní.

Technika

Každý profesionální fotograf má
profesionální vybavení pro svou práci.
My ho máme!

zábava

Naše práce nás baví a žene kupředu.
Kvalita se smyslem pro okamžik se nedá
nahradit.

 

Chcete být informování o novinkách

odběrem Vás můžeme informovat o nových galeriích