Něco málo o nás

Zdravíme Vás, ahoj!

Jsme mladý, pozitivně naladěný manželský pár zapálený do umění fotografování. Věnujeme se převážně svatbám a portrétům, ale najdete u nás i budior/glamour, cosplay, focení dětí, rodin či Vašich zvířátek. Možná se toho zdá hodně, ale přeci jen - jsme dva a každý máme to svoje. Vašim přáním či fantazii se meze nekladou a my si vážíme toho, že Vám vše můžeme pomoct zrealizovat a dopřát tak skvělý zážitek.

Jako dva fotografové máme každý svůj pohled na věc, tím získáte více zajímavých fotek a každé jsou svým způsobem unikátní.

Stejně tak jako každé skvělé jídlo v kuchyni začíná dobrou přípravou, tak i my věnujeme svůj čas na maximum rozšiřováním a zkvalitňováním našich služeb, aby naše práce rozzářila Váš den a Vaše vzpomínky. Pokud hledáte přátelský přístup a vysokou kvalitu fotografií, jsme tu právě pro Vás

Získané zkušenosti

Každý z nás v dnešní době jistě rád fotí své důležité okamžiky (dáte nám za pravdu, že výjimkou nejsou ani babičky ). Nejčastěji k tomu všichni používáme svůj věrný telefon a my jsme nebyli před lety výjimkou.

Brzy jsme však zjistili, že každá fotografie má svůj vlastní význam a dokáže lidem kolem sebe vytvořit úsměv na tváři, udržet šťastnou vzpomínku. A to zkrátka bylo něco, v čem jsme viděli smysl, proto jsme se rozhodli do této práce jít naplno.

Koníček brzy přerostl v profesi a v naší malé rodince jsme uvítali nové posily – řádné a výkonné vybavení, které rozšířilo naše možnosti a fantazii.

Dnes nechybíme u žádného okamžiku - od rodinných portrétů, nejrůznějších soutěží až po překrásné svatební okamžiky. Tím ovšem nekončíme, jelikož každým dnem neustále rozšiřujeme naše obzory a dovednosti. A to vše právě pro to, abychom udrželi Vaše vzpomínky v tom nejkrásnějším světle. 

Proč se rozhodnout pro nás?

Profesionální fotograf je základní volbou pro vaše vzpomínky

Zkušenosti

V oblasti fotografování nejsme nováčci.
Naše fotogalerie je toho důkazem,
spokojenost zákazníka je pro nás zásadní.

Technika

Každý profesionální fotograf má
profesionální vybavení pro svou práci.
My ho máme!

zábava

Naše práce nás baví a žene kupředu.
Kvalita se smyslem pro okamžik se nedá
nahradit.

 

Chcete být informování o novinkách

odběrem Vás můžeme informovat o nových galeriích