TECHNIKA


Možná se ptáte, proč zmiňujeme toto téma, ale technika je přeci jen nedílnou součástí fotografie. Správně zvolená technika může kvalitu fotografií posunout na naprosto jinou úroveň. Ovšem ovládání profesionálních přístrojů je nesmírně složité a to také znamená, že i ta nejlepší technika neudělá z amatéra profesionála.

Velký dynamicky rozsah snímače umožňuje v postprocessu zvýraznit oblohu nebo zjemnit stíny. Je to velká výhoda a při úpravách fotografií nemáme svázané ruce kvalitou fotky.

Velké rozlišení nám zase umožňuje dělat výřezy bez větších ztrát na kvalitě. Používáme proto pouze profesionální techniku, která Vám nabídne fotografie ve velmi vysoké kvalitě i na tisk velkých obrazů a billboardů.

Naše fotografie nabídnou velmi vysokou kvalitu včetně nedostatku světla nebo při rychlé akci a sportu. Pevně tak věříme, že budete s výsledky opravdu spokojeni. :-)

 

S ČIM FOTÍME

Používáme profesionální vybavení od značky SONY.  Bezzrcadlovky A7III a A7RIII, poslední vydané modely, které nemají na trhu schopnou konkurenci. Pro univerzálnost používáme Tamron 28-75 f 2.8 a pro nekompromisní ostrost pevné sklo Sigma ART f 1.4.

S nedostatkem světla si poradíme externím bleskem značky Godox. V exteriéru nejraději používáme odraznou desku a tím maximálně využijeme přirozené světlo.

 

ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

Úprava fotek je nedílnou součástí naší práce. Každá fotka, kterou předáváme, projde minimálně základní úpravou, (světlo, stíny, barvy, vyvážení bílé, šum apod.). Základní úpravu fotografií provádíme v programu Lightroom CC. Tímto programem projde naprosto každá fotografie a po správném a pečlivém zpracování fotek v Lightroom CC získáme JPEG soubor nejvyšší možné kvality.

Další krokem k dokonalosti může být Adobe Photoshop. V tomto druhém „parťákovi“ provádíme profesionální retuš pleti, retuš prostředí a odstranění nechtěných předmětů včetně celkové úpravy atmosféry a doladění světla.

Proč se rozhodnout pro nás?

Profesionální fotograf je základní volbou pro vaše vzpomínky

Zkušenosti

V oblasti fotografování nejsme nováčci.
Naše fotogalerie je toho důkazem,
spokojenost zákazníka je pro nás zásadní.

Technika

Každý profesionální fotograf má
profesionální vybavení pro svou práci.
My ho máme!

zábava

Naše práce nás baví a žene kupředu.
Kvalita se smyslem pro okamžik se nedá
nahradit.

 

Chcete být informování o novinkách

odběrem Vás můžeme informovat o nových galeriích